Güzelce Hakkında

Salça üretiminin temelleri, 1985 yılında atılmıştır. Kuruluşundan itibaren ticarette güveni, dürüstlük ve açıklığı, üretim ve hizmet kalitesini en üstte tutularak “GÜZELCE” markası oluşturulmuştur. Bu günlere bizleri taşıyan müşterilerimize, şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonra da kaliteli hizmet vermeyi ilke edinen firmamızın vazgeçilmez koşulu müşteri memnuniyetidir.

VİZYONUMUZ VE DEĞERLERİMİZ

İnsanların, hem kendileri, hem de çevrelerindekiler için iyi olan marka ve hizmetlerle kendilerini daha iyi hissetmelerine, ülke kalkınmasına katkıda bulunmalarına, daha iyi bir gelecek yaratmak için çalışmalarına yardımcı oluyoruz.

Markalarımızın ve hizmetlerimizin, insanların yaşam kalitelerini arttırma yolunda doğru işler yaptığımıza her zaman inandık. Firmamız büyüdükçe, sorumluluklarımızda artıyor. Yaptıklarımızın daha geniş kapsamlı etkilerini düşünmek, zaten değerlerimizin özünde var ve karakterimizin temel bir parçasını oluşturuyor.

Dürüstlük ve Açıklık…

Faaliyetlerimizi doğruluk, dürüstlük ve açıklık ilkeleri çerçevesinde ve çalışanlarımızın insan haklarına ve menfaatlerine saygı göstererek yürütüyoruz.

Karşılıklı güven ve saygının esas olduğu, ayrıca firmamızın performansı ve itibarı konusunda herkesin kendini sorumlu hissettiği bir çalışma ortamında farklılığın önemli olduğu düşüncesindeyiz.

Fiyat ve kalite açısından sürekli olarak değerler sunan, amaçlarına uygun olarak güvenli şekilde kullanılabilecek markalı ürün ve hizmetler sunmaktayız.

Toplumda güvenilir yeri olan bir kurum olmak ve faaliyette bulunduğumuz ülkemize karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek için çaba sarf etmekteyiz.

Çevre üzerindeki etkimizin yönetimine ve uzun vadede sürdürülebilir faaliyetlerde bulunma hedefine yönelik olarak sürekli gelişim kaydetmek amacındayız.